Macron Software » O firmě » Management

Management

Ing. Martin Šafář (*1965)

Martin Šafář

výkonný ředitel

Vystudoval obor Elektronické počítače na ČVUT FEL v Praze. Od roku 1990 působil v různých manažerských pozicích v TIS, Apple Computer IMC. Později založil vlastní softwarovou firmu, po jejíž akvizici Macronem se stal výkonným ředitelem Macron Software.

Hovoří anglicky a španělsky, dorozumí se i německy nebo rusky a již více než rok se moří se základy spisovné arabštiny.

 

Tomáš Novák (*1968)

Tomáš Novák

obchodní ředitel

V oblasti IT působí již od roku 1989, je spoluzakladatelem skupiny firem Macron, kde v průběhu 20 let působil v různých manažerských pozicích v oblasti obchodu a marketingu. V aktuální pozici má na starosti zejména obchod a project management.

Se svými zákazníky hovoří především česky, mohl by i anglicky a pokouší se o to, aby to brzo zvládnul i v italštině.

 

Ing. Vladimír Soukal (*1972)

Vladimír Soukal

technický ředitel

Po absolvování studia na Elektrotechnické fakultě ČVUT začal pracovat v Macron Software jako softwarový inženýr a od roku 2000 jako vedoucí v oddělení se zaměřením na vývoj, lokalizaci a technickou podporu multimediálních aplikací. Od roku 2008 pracuje na pozici vedoucí oddělení produkce, jehož hlavní náplní je implementace webových prezentací založených na publikačním systému WebToDate.

Hovoří anglicky a podle záznamů na maturitním vysvědčení a vysokoškolském indexu by se mohl dorozumět i v ruštině a němčině.

 

RNDr. Jaroslav Česenek (*1965)

Jaroslav Česenek

systémový architekt

Vystudoval MFF UK v Praze obor Přibližné a numerické metody. V minulosti pracoval např. ve firmě TIS, Apple Computer IMC. V Macron Software působí od roku 1997, nejprve jako vedoucí programátor, nyní jako architekt řešení. Jeho pracovní náplň zahrnuje analýzy, návrhy a plánování projektů vývoje a architektury řešení, konzultační činnost, technické specifikace a dokumentace, metodologie. Hovoří anglicky.