Macron Software » O firmě » Firemní profil

Firemní profil

Základ naší firmy se začal tvořit již na počátku devadesátých let, kdy jsme ještě jako softwarová divize společnosti Macron prováděli první lokalizace klíčových aplikací a zejména operačních systémů do českého jazyka (MacOS, Windows 95, Office 95, Windows NT, Quark XPress, Adobe Photoshop, Illustrator a další).

Od roku 2000 vystupujeme již samostatně jako Macron Software a svoje působení zaměřujeme zejména na oblast softwarového vývoje a souvisejících služeb. Jsme pyšní na to, že naše systémy jsou nasazeny na celé řadě předních serverů českého internetu (viz reference) a že svým klientům dokážeme poskytnout komplexní služby, zahrnující:

  • vývoj webů, intranetů a webových aplikací na platformách WebToDate a Drupal
  • vývoj mobilních aplikací a mobilních webů
  • vývoj systémů inteligentního sběru dat, automatického tisku a podobných speciálních aplikací
  • lokalizační, překladatelské a grafické služby
  • související konzultační a poradenské služby

Dokážeme důkladně plánovat, pracovat efektivně a systematicky, a dotahovat projekty do konce. Se svými zákazníky navazujeme dlouhodobé vztahy, kdy je důraz kladen na kvalitní technickou podporu a rozvoj řešení v souladu s měnícími se technickými i obchodními trendy.

Na straně produktů je naším hlavním aktivem systém WebToDate, kterým je spolehlivým a mocným nástrojem při realizaci těch nejnáročnějších projektů.